Profesionální pračky do malého hotelu

Ať penzion, tak i malý hotel potřebuje profesionální zázemí pro praní prádla z provozu hotelu. Běžné domácí pračky jsou pro prádelenský provoz penzionu nebo hotelu naprosto nevhodné, neboť domácí pračka je konstruovaná na zcela jinou, mnohem menší intenzitu provozu. Nemálo provozovatelů hotelů a ostatních ubytovacích zařízení má neblahé zkušenosti jak dokáže běžná pračka pro domácnost znepříjemnit život hotelu nebo penzionu v okamžiku, kdy je potřeba, aby prádelna hotelu nebo penzionu fungovala na 100 %.

Vyhněte se komplikacím, které zkazí jméno a pověst Vašemu hotelu a vybavte i vy prádelnu Vašeho hotelu profesionální pračkou.

Profesionální pračka pro hotel

  • vysoký výkon
  • dostatečná kapacita pro hotelové provozy
  • robustní konstrukce
  • snadná obsluha profesionální pračky

Profesionální pračky pro malé i velké hotely

Profesionální a průmyslové pračky mají své pevné místo v hotelových provozech či provozech penzionů, ubytoven a ostatních ubytovacích zařízeních.

Po zkušenostech, kdy ubytovací zařízení využívala klasické domácí pračky, které jsou pro provoz v profesionálních prádelnách hotelů a penzionech naprosto nevhodné pro jejich konstrukci, která předpokládá využití v domácnostech a tedy jejich následnou vysokou poruchovost, přecházejí penziony a hotely na profesionální řešení prádelen – profesionální pračky a sušičky, které poskytnou potřebný výkon a kvalitu praní ve velké intenzitě, která je v profesionální prádelně hotelu a penzionu na denním pořádku.

Vyhněte se nepříjemnostem a starostem s běžnými  pračkami v profesionálním provozu a oslovte nás s poptávkou na vybavení profesionálními pračkami a ostatním vybavení pro Vás penzion, hotel či ubytovnu. I pro Vás vybereme ideální profesionální pračku!

Prádelna v malém hotelu

  • hotel Richtr Frýdek-Místek s 20 pokoji
  • donedávna používali k praní lůžkovin z pokojů domácí pračku a sušičku
  • nebyli spokojeni, protože praní trvalo moc dlouho a navíc se domácí pračka a sušička často kazily
  • naše firma dodala profesionální pračku SP10 a sušičku SD10
  • nyní jsou spokojeni, protože praní a sušení je neporovnatelně rychlejší a kvalita praní v profesionálních strojích je mnohem vyšší

Díky naší profesionální pračce SP10 na 10 Kg prádla a 6 programy společně s profesionální sušičkou SD 10, které nahradily pračku a sušičku určené pro domácí použití nabídli dnes hotel Richtr komfortnější servis pro své ubytované zákazníky a hotelu jako takovému se výrazně zrychlil proces praní hotelového prádla.