Samoobslužná prádelna v bytovém domě

Profesionální pračky s mincovníkem jsou jasnou volbou pro bytové domy, které nabízejí jako bonusové služby například samoobslužnou prádelnu, která je vybavena profesonální pračkami a sušičkami, které jsou vybaveny mincovníky pro jednoduchou platbu za provedení praní a sušení prádla.

Díky mincovníku nepotřebuje samoobslužná prádelna obsluhu, uživatel provede platbu mincemi přímo na pračce nebo susičce před započetím praní nebo sušení.

Samoobslužné pračky s mincovníkem nepotřebují obsluhu, snadno se obsluhují a sami si na sebe vydělají!

Samoobslužné profesionální pračky s mincovníkem

  • 6 uživatelských programů
  • velmi intuitivní obládání a volení programů
  • automatické dávkování pracích prostředků
  • kvalitní konstrukce
  • vysoký výkon
  • mincovníky součástí profesionální pračky i sušičky

Profesionální samoobslužné pračky a sušičky pro bytový dům v Praze

Obyvatelé dvou bytových domů v pražských Kobylisích, v ulici Taussigova v ulici Burešova,  mohou začít využívat nové samoobslužné prádelny, vybavené profesionálními mincovníkovými pračkami a sušičkami. V každé prádelně, umístěné v přízemí domu, jsou k dispozici 3x profesionální pračka na mince typu Primus SPC10 a 3x profesionální sušička na mince typu Primus SDC10.  Profesionální stroje nahradily pračky pro domácnost, které byly velice často v poruše.

Profesionální pračky mají jednoduché intuitivní ovládání, zákazník si může vybrat jeden z 6 standardních programů. Pro zvýšení komfortu zákazníků jsou pračky vybaveny automatickým dávkováním pracích prostředků. Po vyprání si zákazník může své prádlo ihned vysušit v profesionální sušičce.

Profesionální prádelenské zařízení bylo dodáno, instalováno a zprovozněno techniky Atlantis Laundry Equipment s.r.o

Samoobslužné profesionální pračky a sušičky s minovníkem

Profesionální a průmyslové samoobslužné pračky a sušičky poskytnou Vaší ubytovně nebo bytovému domu novou přidanou hodnotu a komfort pro Vaše nájemníky a Vám vyřeší problém jak vyřešit prádelnu pro velké množství nájemníků. Pračky a sušičky s mincovníky nepotřebují obsluhu, uživatel se obslouží sám, profesionální pračky mají intutivní obsluhu a automatické dávkování pracího prostředku.

Samobslužná prádelna s micnovníkovými pračkami a sušičkami dodá Vašemu zařízení více uživatelského komfortu a díky instalovaným mincovníkům na profesionálních pračkách a sušičkách vydělá.

Fotogalerie instalace samoobslužné prádelny v bytovém domě v Praze